ORLOVNA

Otevírací doba

Středa    17:00 - 21:00 hod.
Pátek    17:00 - 21:00 hod.
Neděle     15:00 - 21:00 hod.

Činnost Orla ve Veřovicích a zároveň činnost sportovního areálu Orlovna ve Veřovicích se soustřeďuje na nabídku aktivního trávení volného času, a to nejenom prostřednictvím sportovních aktivit, ale také kulturní činností. V areálu Orlovny je možnost využít tyto služby:

MINIBAR – pro sportující i pro ty, co přijdou „jen tak posedět“, je v Orlovně možno využít nabídky nealkoholických nápojů (džusy, kofola, Vinea, Birell), alkoholických nápojů (pivo, tvrdý alkohol), teplých nápojů (espresso, cappuccino, moccaccino, čaj, vídeňská káva, turecká káva) a také drobností k zakousnutí (arašídy, chipsy, slané tyčinky). Minibar nemá v nabídce žádná vařená jídla.  Je tvořen jednou místností se třemi stoly, další místností se čtyřmi stoly a venkovní zahrádkou, která pojme až 50 lidí. Součástí minibaru je i diaprojektor, který je možný využít pro promítání prezentací či fotografií.

PERGOLA S KRBEM – tři dřevěné stoly s lavicemi a krb i s udírnou je nabízen jako místo pro sezení při hezkém počasí nebo místo, které je možné si rezervovat pro pořádání vlastních oslav, posezení a grilování.

HŘIŠTĚ

VENKOVNÍ HŘIŠTĚ – víceúčelové hřiště je určeno pro širokou škálu sportů. Na hřišti jsou 2 kurty pro tenis (+ sítě), dvě volejbalová hřiště (+ kůly a sítě), dvě nohejbalová hřiště (+ kůly a sítě), dvě florbalová hřiště (+ mantinely a branky), dvě basketbalová hřiště (+ koše) a jedno fotbalové hřiště (+ branky). Na všechny sporty kromě florbalu je možnost zapůjčit si sportovní náčiní. Cena za užívání jednoho hřiště na hodinu je 70 Kč.

- 2 tenisové kurty
- 2 volejbalová hřiště
- 2 nohejbalové hřiště
- 2 basketbalové hřiště
- 2 florbalové hřiště
- 1 hřiště na malou kopanou

Cena 1 kurtu na hodinu je 70,-Kč.
Pronájem celého hřiště 140,- Kč /hod.
Hřiště je s umělým povrchem.
K dispozici šatny , sprchy, minibar s venkovním posezením.

nebo na tel.: +420 728 170 508

SAUNA

Otevírací doba sauny

Středa
muži - 17:00 - 19:00 hod a 19:00 - 20:30 hod. 

Pátek
ženy - 17:00 - 19:00 hod.
muži - 19:10 - 21:00 hod.

Neděle   
ženy - 15:00 - 17:00 hod.
muži - 17:00 - 19:00 hod. a 19:00 - 20:30 hod.

NEBO SI ZAMLUVTE SAUNU SAMI PRO SEBE ZA VELICE VÝHODNOU CENU!!!
na telefonním čísle 728 170 508

 

SAUNA – je situována mezi pánskou a dámskou šatnou, čímž je zabezpečen pohodlný přístup do sprch i šaten; kapacita sauny je cca 10 osob. K sauně je možno využít káď, samostatnou sprchu a venkovní prostor, kde je možné se ochladit. Cena vstupu je 40 Kč/hod. V Orlovně není možné zapůjčit si ručník.

Cena sauny
1 hod. 70 Kč            1,5 hod. 80 Kč            2 hod. 90 Kč
 
Možnost objednat celou saunu před nebo po otevírací době (v provozní dny sauny)
1 hod. 300 Kč         2 hod. 400 Kč
 
Možnost sauny na objednávku mimo provozní dobu na tel. +420 728 170 508
1 hod. 400 Kč           2 hod. 500 Kč
 
Možnost zakoupení permanentky 500 Kč (v hodnotě 560 Kč).
Do sauny si každý návštěvník přinese vlastní ručník nebo prostěradlo, vhodná i plážová obuv.

POSILOVNA

POSILOVNA - nabízí rotoped, přístroj Orbitrack, sadu činek s posilovací lavicí a posilovací věž se čtyřmi stanovišti na posílení všech svalových skupin. Nově i běžecký pás.

Cena jednoho vstupu do posilovny je 30 Kč/hod. (Možnost zakoupení pernamentky do posilovny 300 Kč na 11 vstupů.)

STOLNÍ TENIS

STOLNÍ TENIS – Orlovna nabízí prostor velkého sálu, kde se vedle sebe pohodlně vlezou tři hrací stoly. V Orlovně je možné zapůjčit si hrací pálky a míčky. Jeden vstup je 30 Kč za herní stůl na hodinu. Hrací síťka je součástí hracích stolů. Možnost zapůjčení pálky 5 Kč a míčku 5 Kč.

STOLNÍ FOTBÁLEK

STOLNÍ FOTBAL – hra pro 2 až 4 hráče, bez čelního skla, s možností po zaplacení hodinového paušálu (20 Kč) hrát bez omezení celých 60 minut.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST

SÁL PRO OSLAVY – společenská místnost je uzpůsobena jednak jako prostor pro hromadná cvičení či stolní tenis, jednak jako prostor, kde lze rozložit stoly pro oslavy, setkání, školení či víkendové pobyty. K dispozici jsou stoly a židle pro cca 70 lidí a plně vybavená kuchyňka, která má kapacitu pro přípravu jídel pro stejný počet osob. V patře se nachází také sociální zařízení.

Cena pronájmu od 2 500 Kč na den(včetně energií, k dispozici zařízená kuchyně). Cena je stanovena dle velikosti a rozsahu akce.

UBYTOVÁNÍ

PROSTORY PRO PŘESPÁNÍ – místnost v půdním prostoru Orlovny slouží jako místo setkání pro různá společenství lidí (děti, maminky s dětmi…). Může ale také sloužit jako prostor pro přespání. K dispozici je 20 rozkládacích lůžek a 10 matrací s povlečením. V tomto patře se také nachází sociální zařízení.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ – pro všechny děti je před budovou Orlovny připraveno dětské hřiště, které obsahuje velkou dřevěnou prolézačku se skluzavkou, dvě lavicové houpačky, dvě sedačkové houpačky a prolézačku se sítí a lezeckou ministěnou. Vstup na dětské hřiště je zdarma.